Strona główna > O nas

Nasza historia

Xiamen Yalitong Stone Industrial Co Ltd jest renomowanym producentem i eksporterem wyrobów z kamienia w Xiamen, Chiny od 1993 roku. Mamy zgromadzone bogate doświadczenie w dostarczaniu granitu, marmuru i kwarcu dla projektów komercyjnych i mieszkalnych, w tym płyty, blaty, blaty Vanity , I płytki itp.

Nasz zakład

Ponad 20 lat doświadczenia jako kamieniarka w Chinach, około 66 pracowników pracujących w naszej fabryce 20000m2, o zdolności produkcyjnej 12600m2 co miesiąc

Nasz produkt

Granit, Marmur i Kwarc

Aplikacja produktu

Płyty, blaty przeciwpożarowe, blaty kuchenne, płytki podłogowe i płytki ścienne.

Nasz certyfikat

Sprawdzony dostawca przez SGS

Urządzenia produkcyjne

Maszyna do cięcia piłą automatyczną, Automatyczna maszyna do polerowania, Maszyna do cięcia CNC, Maszyna do profilowania krawędzi, Maszyna do polerowania krawędzi itp.

Rynek produkcji

Ameryka i Europa

Nasze usługi

Nasi profesjonalni pracownicy zajmują się rysunkami notowań i CAD przed złożeniem zlecenia, podczas produkcji zamówienia wysyłamy zdjęcia, aby pokazać każdy proces naszej produkcji, upewnij się, że pakiet jest szybki i szybki. Po otrzymaniu towaru możliwe problemy zostaną ściśle przeanalizowane, nasza firma będzie odpowiedzialna za wszelkie problemy z jakością spowodowane przez nas przez rekompensatę funduszu lub wymianę materiału.