Strona główna > O nas > Certyfikat firmy

Certyfikat


Jesteśmy dostawcą audytu przez SGS od 2007 roku, od ponad 11 lat.

Z siedzibą w Szwajcarii, SGS jest wiodącą na świecie firmą inspekcyjną, weryfikacyjną, testującą i certyfikującą. Założony w 1878 r. SGS jest uznawany za globalny punkt odniesienia w zakresie jakości i integralności. Prowadzą sieć ponad 1 250 biur i laboratoriów na całym świecie, zatrudniając około 64 000 pracowników.

SGS-CSTC Standards Technical Services Co, Ltd. została założona w 1991 roku jako spółka joint venture pomiędzy SGS Group a China Standard Technology Development Corp., zgodnie z państwową administracją jakościowego nadzoru technicznego. SGS-CSTC może pochwalić się ponad 50 oddziałami i dziesiątkami laboratoriów, w których pracuje około 9 000 specjalistów.

Ich możliwości są kompetentnie zawarte w obsłudze łańcuchów dostaw różnych sektorów, takich jak rolnictwo, minerały, petrochemia, przemysł, produkty konsumenckie, motoryzacja i nauki przyrodnicze. Od lat SGS dostosowuje swoje wysiłki w zakresie innowacji i zabezpieczeń w obszarach ochrony środowiska, alternatywnych źródeł energii, efektywności energetycznej i inicjatyw niskoemisyjnych. Usługi testowania, inspekcji i certyfikacji, które świadczymy, pomagają lokalnym i zagranicznym firmom, rządom i instytucjom opracowywać zrównoważone rozwiązania, które równoważą ludzi, planetę i zysk.


Zbadany dostawca przez SGS