Strona główna > O nas > profil firmy

Nasza historia

Xiamen Yalitong Stone Industrial Co Ltd jest renomowanym producentem i eksporterem wyrobów z kamienia w Fujian, Chiny od 1993 roku. Mamy zgromadzone bogate doświadczenie w dostarczaniu granitu, marmuru i kwarcu do projektów komercyjnych i mieszkalnych, w tym płyt, blatów, blatów Vanity i płytki itp.

Nasze biuro znajduje się w centrum miasta Xiamen, co jest bardzo wygodne dla wywożącego kamień z portu Xiamen.

Nasze produkty

- Główne materiały:
Granit, marmur, kwarc.


- Główne przedmioty:
Płyty granitowe i płytki

Marmurowe płyty i płytki

Blaty granitowe i marmurowe i kwarcowe, blaty łazienkowe

Projekt cięty na wymiar do marmuru i granitu

Zlew kamienny i umywalka

Marmurowa Mozaika

Kostka brukowa i schody z granitu

Rzeźba z marmuru lub granitu itp.


-Dlaczego właśnie my?
1. Cena przystępna:
Jako profesjonalny producent zawsze dostarczamy przystępną cenę. Na żadnym rynku nigdy nie możesz znaleźć najtańszej ceny, ponieważ zawsze istnieje jakaś firma, która może zaoferować tańszą cenę niż Ty. Tak więc naszym celem jest zapewnienie dobrej jakości w konkurencyjnej cenie zamiast najtańszej ceny. Zapewniamy, że nasza jakość zasługuje na cenę.


2. Wiele produktów:
Nasze produkty są bardzo różnorodne. Nasza fabryka produkuje głównie granit, marmur, kwarc i Onyx, ale w przypadku innych materiałów, takich jak bazalt, łupek, piaskowiec, trawertyn, bluestone itp. Mamy dobre zasoby dla tych zakładów. Na pewno możemy zaoferować lepszą cenę i załadować mieszany pojemnik z naszym granitem lub marmurem, a następnie wysłać do Ciebie,


3. Kontrola jakości:
Wszystkie produkty podlegają naszej ścisłej kontroli jakości. Zapewniamy, że to, co oferujemy, może spełnić Twój standard jakości na Twoim rynku. Od początku produkcji do opakowań zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły i staramy się unikać wszelkich widocznych błędów.


4. Obsługa klienta:
Nasze biuro ma siedzibę w Xiamen City, co jest łatwiejsze dla naszych sprzedawców, aby komunikować się z naszymi klientami, a także spotykać się z naszymi klientami twarzą w twarz.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi podczas współpracy, a my to robimy od ponad 20 lat. Potrzebujemy siebie nawzajem i szanujemy się podczas negocjacji lub współpracy.


Serdecznie witamy każdego nowego potencjalnego klienta do kontaktu z nami. Dostarczymy Ci nie tylko odpowiednie materiały w oparciu o wymaganą jakość w konkurencyjnej cenie, ale również zapewnisz doskonałą obsługę dzięki szybkiej reakcji z konstruktywnymi rozwiązaniami. Nasze wysiłki i wsparcie przynoszą korzyści obu stronom, co sprawia, że zarówno ty, jak i my idziemy dalej.